Feral Heart

Hejka :D Ja oraz Valixy gramy w taką grę, jak feral heart. Można ją pobrać za darmo na www.feral-heart.com
Mamy tam taką grupę, co się nazywa Wataha Wilkow Zimy. Ja jestem tam pod loginem KasiaPL i Kasia2PL (hah xD), a Valixy pod loginem limetka12345. Zapraszamy do nas :)


Jak pobrać grę; legenda:
Zielony: Zakładka
Różowy: Na laptopa
Żółty: Na komputer
Fioletowy: Zakładanie konta
Niebieski: Feral-Heart +

Ok to tak; kiedy wejdziemy na www.feral-heart.com, wchodzimy w zakładkę downloads. Na screenie jest zaznaczona na zielono. Jeśli ktoś ma laptopa ściąga Patcha (FeralHeart Patch) i grę na laptopa (FeralHeart for Mac) (zaznaczone za różowo). Jeśli ktoś ma komputer, ściąga również Patcha i Feral Heart na komputer (FeralHeart Game Setup) (zaznaczone na żółto). Kiedy się ściąga, należy się zarejestrować (zaznaczone na fioletowo). Można też to zrobić przed ściągnięciem ;) Najlepiej jest najpierw zainstalować FH a potem Patcha, ale jak kto woli C;
Jest też Feral Heart + (zaznaczone na niebiesko), ale my gramy na zwykłym :)

Ok, to tyle paa :*







4 komentarze:

  1. Jak ją pobrać?
    Możesz zrobić preent screen'a?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam chyba coś źle bo nie mam Create my account. Zamiast tego jest Forgot your username?

      Usuń
  2. Bez urazy ale ty na stronie watahy jesteś żeby pobrać jakąś gierkę czy dołączyć do stada? -.-

    OdpowiedzUsuń