Pozdrawiam, Valixy
Hejka kochani ^^ Mam dobre wieści :D Ja i Shadow mamy szczeniaki :D Jeden z nich kiedyś będzie przywódcą naszego stada i inny zaś betą, lecz na to przyjdzie czas ^^
Pozdrawiamy,
Shadow oraz Snowy .
Hejka wilczki ;* Dodane nie długo będę opowiadania. Każdy wilk będzie mógł dodać opowiadanie z swojej perspektywy :D Prosiła bym jednak o pisanie opowiadań z sensem oraz o szczegółowe zachowanie ortografii ;)
Opowiadania możecie wysyłać na email kasiapuszek@vp.pl lub na konto Kasia1246 na howrse.pl
Myślę, że postaramy się też załatwić jakąś muzyczkę do milszego czytania bloga ^^
Z góry dziękuję
i pozdrawiam,
Snowy.
Heh, w watasze jest coraz więcej wilków! Bardzo wam za to dziękuję :*
Z tej okazji wkrótce na blogu pojawi się chat, gdzie wszystkie wilki będą mogły ze sobą porozmawiać! :D
Zostanie też zmieniony nagłówek, za który serdecznie dziękuję mojej najlepszej przyjaciółce z reala, Oli. Pozdrowienia dla Ciebie, kochana :*
Serdecznie dziękuję
I pozdrawiam,
Snowy.
Mamy nową Betę w stadzie ;D To moja najlepsza przyjaciółka z reala, ta co zrobiła nam nagłówek, za co serdecznie oczywiście dziękuję :*
Pozdrawiam, Snowy.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz