Nowości

Witam wszystkich! W najbliższym czasie spróbuję załatwić jakąś ciekawą muzykę na bloga.


Pozdrawiam, Valixy








Hejka kochani ^^ Mam dobre wieści :D Ja i Shadow mamy szczeniaki :D Jeden z nich kiedyś będzie przywódcą naszego stada i inny zaś betą, lecz na to przyjdzie czas ^^



Pozdrawiamy,
Shadow oraz Snowy .







Hejka wilczki ;*  Dodane nie długo będę opowiadania. Każdy wilk będzie mógł dodać opowiadanie z swojej perspektywy :D Prosiła bym jednak o pisanie opowiadań z sensem oraz o szczegółowe zachowanie ortografii ;)
Opowiadania możecie wysyłać na email kasiapuszek@vp.pl lub na konto Kasia1246 na howrse.pl
Myślę, że postaramy się też załatwić jakąś muzyczkę do milszego czytania bloga ^^


Z góry dziękuję
i pozdrawiam, 
Snowy.





Heh, w watasze jest coraz więcej wilków! Bardzo wam za to dziękuję :*
Z tej okazji wkrótce na blogu pojawi się chat, gdzie wszystkie wilki będą mogły ze sobą porozmawiać! :D
Zostanie też zmieniony nagłówek, za który serdecznie dziękuję mojej najlepszej przyjaciółce z reala, Oli. Pozdrowienia dla Ciebie, kochana :*


Serdecznie dziękuję
I pozdrawiam, 
Snowy.









Mamy nową Betę w stadzie ;D To moja najlepsza przyjaciółka z reala, ta co zrobiła nam nagłówek, za co serdecznie oczywiście dziękuję :*



Pozdrawiam, Snowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz