Ile wilków tu było
Historia Watahy
Władca świata wilków - Black, Władczyni świata wilków - White
Boska para po długiej wędrówce w kosmosie, postanowiła stworzyć raj dla ich podwładnych - wilków.
Znaleźli więc planetę, na której są odpowiednie warunki do życia. Stworzyli pory roku, pory dnia, posadzili lasy, stworzyli łąki, rozlali morza, zarobili bieguny i za pomocą ziemi stworzyli kontynenty. Wprowadzi.li na nowo stworzoną planetę kilka watah, w czym naszą. Za zadanie watahy te miały szerzyć popularność wilków. Bogowie stworzyli zwierzynę łowną dla nas, żebyśmy mieli czym się żywić. Popełnili jednak wielki błąd... A mianowicie stworzyli ludzi. Stworzenia te zabijały wilki jeden po drugim, i nie dało się nic z tym zrobić. Ludzie poszerzyli swoją popularność i nawet Bogowie nie byli w stanie nic z tym zrobić. Teraz wilki muszą chować się i mieszkać w lasach. Ludzie jednak z dnia na dzień rozwijają się coraz bardziej wilków jest coraz mniej. Nie liczni ludzie jednak starają się chronić wilki przed tzw. ,,myśliwymi''. Nie wychodzi im to najlepiej więc nasza wataha postanowiła ratować się i uciekła tam, gdzie ludzie nie dotarli: na Północ...
Osiedliliśmy się tu, jednak po jakimś czasie źli łowcy zdołali dotrzeć nawet tutaj. Udało nam się ich pokonać, jednak z czasem przybywa ich coraz więcej. Potrzebujemy nowych członków do watahy by raz na zawsze wygonić ludzi z naszych terenów. Black i White nadal żyją i będą czuwać nad naszym stadem...
Subskrybuj:
Posty (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz